Staré / Alte Strassenbahn N

Původní modely tramvají byly zhotoveny z plastu, modely byly vyřezané z destiček, olakované a zasklené, jezdily na pojezdech Bachman Brill. Modely jsem zrušil a zlikvidovall. Tramvaje typu T6 postupně nahrazuju leptanými modely. Zde si můžete prohlédnout moje úplně první vlastnoručně vyrobené a dnes již neexistující modely.

T6A5 Brno reklama Arktida T6A5 Brno v klasickém laku Souprava T6A5 Brno s reklamou na Poštovní spořitelnu Souprava vozů T6A5 Brno s reklamou na Partr Souprava T6A5 Brno v klasickém nátěru

Tramvaj T3 v původním dnes již pomalu vytrácejícím se krémovém provedení dopravního podniku města Brna, vyrobené z průhledného plastu budou postupně nahrazeny novými modely z leptu a resinu.

 

Následující historické tamvaje z Brněnských ulic, byly postupně zlikvidovány a odprodány, všechny postupně nahrazuji tramvajemi stejnýmy,ale dokonalejšími z leptaného plechu. Všechny původní modely jsou vlastní stavby z plastu.

  souprava Brněnských vozů č.405 a 215

Staré zrušené modely vlaků.

Zde foto vozu 854-022-1 + btx a to 021 012-1 a 021 012-2

Model brejlovce 754 065-1 a zamračená Lokomotiva 751 239-5

 

Piko vagóny

 

Protože vagóny ČD v tomto barevném provedení již nejezdí, bylo potřeba tři vozy budoucí soupravy pro plánovanou železniční trať na modelovém kolejišti přelakovat do současných barev, výsledek zhodnoťte sami: